Ülkücü Medya

TÜRK-İSLAM DÜŞMANI CHP'Lİ CANAN KAFTANCIOĞLU İÇİN HESAP ZAMANI

Paylaştığı Türk-İslam karşıtı twitlerindeki hakaretleri hafızalara kazınan ve toplumun tepkisini üzerine çeken CHP'nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu için hesap verme zamanı geldi.

Türk-İslam Düşmanı CHP'li Canan Kaftancıoğlu için hesap zamanı

26 Haziran 2019 Çarşamba 00:01

17 yıl hapis cezası istemi ile yargılanan Kaftancıoğlu ilk duruşmasına 28 Haziran'da çıkacak.

Attığı skandal twitlerle 'Ermeni Soykırımı'nı destekleyen, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne 'katil' diyen, İslam'a olan hazımsızlığını 'İnandığınız Allah'ınız sizin de belanızı versin.' şeklinde küstah açıklamalarla kusan, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'na beddua edecek kadar pervasız davranan CHP'nin Türk-İslam düşmanı İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hesap verecek.

17 yıl hapsi isteniyor

CHP’li Canan Kaftancıoğlu'na "Cumhurbaşkanına hakaret, Türkiye Cumhuriyeti devletini alenen aşağılama, halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek ve terör örgütü propagandası yapmak." suçlarından açılan dava 28 Haziran'da görülecek. 37. Ağır Ceza Mahkemesi, Kaftancıoğlu için 17 yıla kadar hapis cezası istiyor.

CHP'li bazı isimlerin 28 Haziran Cuma günü davanın görüleceği İstanbul Adliyesi'nde biraraya gelerek Kaftancıoğlu'na destek verecekleri öğrenildi.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.