Ülkücü Medya

YENİMAHALLE MARANGOZHANESİ SERİ ÜRETİMDE

YENİMAHALLE Belediyesi Marangozhanesi, ilçe sınırlarındaki parkların ve yeşil alanların daha bakımlı ve güzel olması için çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Yenimahalle Marangozhanesi Seri Üretimde

16 Nisan 2017 Pazar 11:12

2016'da 1000 adet bank üretilen marangozhane, bu yıl 2 bin 500 bank yaparak parklara yerleştirecek.

Havaların ısınması ile birlikte Yenimahalle Belediyesi, halkın yaz boyunca en çok vakit geçirecekleri alanlardan olan parkları güzelleştirmek için harekete geçti. Ofis mobilyaları gibi çevre mobilyalarını da kendisi üreterek, bütçesinde büyük ölçüde tasarruf sağlayan Yenimahalle Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü Marangozhanesi, seri üretime geçti. İlçe genelindeki 390 park için harekete geçerek tamir ve bakım hizmetlerini hızlandıran belediye ekipleri; park, mesire alanları ve bahçeleri Yenimahalleli vatandaşlar için yaza hazırlıyor. Eskiyen ve yıpranan alanlar, tamir edilirken, çevre mobilyaları da ihtiyaç doğrultusunda yenileniyor.

11 personeli ile üretime hız veren marangozhanede; parkların bank, korkuluk, kamelyaları yapılıyor. 2016'da 25 kamelya ve bin adet bank üreten ekipler, bu yıl ise 2 bin 500 adet bank yaparak Yenimahalle'nin parklarına yerleştirecek.

Ayrıca dolap, masa gibi ofis mobilyaları da Yenimahalle Belediyesi marangozhanesinden belediye personeline ulaşıyor. Böylece belediye kaynakları, halka en iyi hizmeti vermek için kullanılıyor.

 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.