Ülkücü Medya

YARATIK COVENANT İZLE TEKFİLMİZLEHD.COM

Cameron Cairnes ve Colin Cairnes gibi iki Avusturyalı ismin yönetmenliğin de ki efsanevi bir filmi şu an da sizlere sunuyoruz.

Yaratık Covenant izle Tekfilmizlehd.com

18 Nisan 2017 Salı 19:20

Cameron Cairnes ve Colin Cairnes gibi iki Avusturyalı ismin yönetmenliğin de ki efsanevi bir filmi şu an da sizlere sunuyoruz. Film milyonlarca izlenme ile baş başa kalacak olduğunu milyarlara yakın sosyal medya da aranma kelimesi ile belli etmiştir. Ama film sizlere yemin ediyorum bir aksilik çıkmaz ise tekrarlarca kez izlenecek tarzdadır. O yüzden de filmi kimsenin kaçırmamasını öneriyorum.

Yaratık Covenant izle şimdi ister iseniz kısa bir şekil de filmin içeriğine göz atalım. bir grup kişinin köle olarak çalıştırıldığı haberini alan grubun ayağa kalması an meselesidir. O grup şu ana kadar tüm kölelere yardım eli uzattığı için şu an da karşısın da ki haberi pas geçmek onlar için çok içler acıtır tarz da olacak gibi görünür. O grup bu olayı her zaman ki gibi kapattığı haberlerini sosyal medya ve televizyonlardan haber olarak bildirir. Ama işin gerçeği öyle değildir. O kölelere her zaman ki gibi gizli bir şekil de yardım eli uzatmak isterler. Yaratık Covenant türkçe dublaj izle Ama şu an da çok sayı da kişinin bulunduğu amaçsız grup içerisin de her şey birlik ve adalet içindir. Ama o grup şu an da elde ettiği tek planı güzel ve detaylı bir şekil de inceler. Her şey şu an da o plan için de yattığı için iş çok ilginç bir boyuta gittiği zaman da grup harekete geçer.

O köleler ne olduğunu anlamamış olsa da gördükleri rozetler sayesin de elleri silah ile dolu olan kişilerden alınmak da olan bu köleler şu an da hiç bir zaman olmadığı kadar mutludur. Yaratık Covenant full izle Ama şu an da o kişiler yani elin de silahlı olan köleleri zorla çalıştırmak da olan bu kişiler durumu fark etmez. Ama fark ettiği zaman iş çok zor bir hale girecek olsa cidden de fark ederler. Ama o grup köleleri güvenli bölgeye çekmiş o kişileri de alt üst etmek adına çaba sarf etmektedir. Bakalım ne gibi sahneler meydana gelecek. Tekfilmizlehd.com iyi seyirler diler.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.