Ülkücü Medya

SUİKASTCİ İZLE

Aksiyon filmi severler sayısızca “Suikastçı” diye film izlemiştir. Aslında bu kadar çok “Suikastçı” filmi olmasının nedeni, filmleri orijinal ismi yerine farklı çeviriler ile sinema salonlarında gösterilmesidir.

Suikastci izle

17 Aralık 2017 Pazar 21:05

Aksiyon filmi severler sayısızca “Suikastçı” diye film izlemiştir. Aslında bu kadar çok “Suikastçı” filmi olmasının nedeni, filmleri orijinal ismi yerine farklı çeviriler ile sinema salonlarında gösterilmesidir. Orijinal adı American Assassin olan bu filmde yine dilimize Suikastçı olarak çevrilmiştir.

Bu nedenle arama motoruna Suikastçı izle yazdığınızda karşınıza birçok farklı film çıkabilir. Bunun için ya orijinal adı ile aratmanız gerekecektir, ya da filmin yanına 2017 yazıp aratmanız gerekebilir. Hala sinema salonlarında gösterilen bu filmi sitemizden altyazılı ya da dublajlı seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

Konusu itibari ile diğer filmlere benzese de filmi izlediğinizde diğer aksiyon filmlerinden farkını ortaya koyuyor. Filmde ailesini çocukken bir trafik kazasında kaybeden çocuk Mitch Rapp, büyüyüp 23yaşınageldiğinde ise sevgilisini kaybeder. Sevgilisini bir terör saldırısında kaybeden genç, hem bu eylemi yapan terör örgütünü, hem de örgütün liderini ortadan kaldıracağına dair kendisine söz verir.

Çok çalışarak CİA gizli servisine girmeyi başaran Mitch Rapp, burada oldukça tecrübeli bir ajan olan Stan Hurly ile çalışmaya başlar. Stan Hurly aynı zamanda Miych’in eğitiminden de sorumludur.

Yapılan terör eylemlerinin izini sürerek Ortadoğu’da oluşan kaosu birlikte çözmeye çalışırlar. Filmin İstanbul’da geçen kısımları Türkiye’de oldukça farklı yorumlara neden olsa da alanında çekilen diğer filmlerden daha aşağıda olmadığı kesin.

Sadece aksiyon alanında değil, gerilim alanında da oldukça iyi bir film olan Suikastçı 2010 yılında Vince Taylor’un kitabından uyarlanan filmin yönetmeni Micheal Cuesta iken, senaryonun uyarlamasını ise Edward Zwick, Michael Finch, Marshall Herskovizt yapmıştır. Mitch Rapp rolünü Dylen O’Brian canlandırırken, tecrübeli ajan Stan Hurly’e ise Micheal Keaton can vermiştir.

Her ne kadar sinema tarihine geçecek kadar iyi bir film olmasa da, daha önce yapılan aksiyon filmlerinden de aşağıda olduğu söylenemez. Senaryo gereği derinlikli bir yapısı yok, genel olarak yüzeysel işlenmiş bir konuya sahip. Fakat filmin kendisini izlettiren bir akıcılığı var. Özellikle komplo teorileriyle dolu filmleri sevenler, bu filmi de sevecektir. Eğer filmi büyük bir beklenti ile izlemezseniz, güzel zaman geçirebilirsiniz.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.