25 Eylül 2017
  • İstanbul25°C
  • Ankara25°C
  • Yozgat24°C
  • İzmir28°C
  • Adana33°C
  • Bursa27°C

SIRLI BİTKİLER MACUNU FAYDALARI, YORUMLARI, SİPARİŞ

Osmanlı döneminden bu güne kadar sırrını koruyarak gelmiş bir ürün olan sırlı bitkiler macunu uzun zamandır insanlara şifa olmaya devam ediyor. Osmanlı dönemi padişahlarının kullandığı sırlı bitkiler macunu 1539 yılından bu güne kadar başarı ile gelmiş bi

Sırlı bitkiler macunu faydaları, yorumları, sipariş

27 Nisan 2017 Perşembe 10:21

Sırlı Bitkiler Macunu 

Osmanlı döneminden bu güne kadar sırrını koruyarak gelmiş bir ürün olan sırlı bitkiler macunu uzun zamandır insanlara şifa olmaya devam ediyor. Osmanlı dönemi padişahlarının kullandığı sırlı bitkiler macunu 1539 yılından bu güne kadar başarı ile gelmiş bir ürün. İçeriğinde kullanılan bitkilerin sır olduğu biliniyor.

sırlı bitkiler macunu aslına bakarsanız mesir macununa benzer özelliklere sahiptir. Manisa bölgesinde üretilmekte olan mesir macununu herkes biliyordur herhalde. Bu macun o bölge halkının neredeyse her gün kullandığı bir şeydir. İnsana enerji veriyor ve günlük yaşantılarında daha dinç ve diri olmalarına olanak tanıyor. Böylece sırlı bitkiler macunu kullananlar daha performanslı bir gün geçiriyorlar. Gündelik hayatında bitkin ve çökmüş olan kişiler sırlı bitkiler macunu ile birlikte artık bu olumsuz durumdan kurtulacaklar. sırlı bitkiler macunu sırlı etkileri ile birlikte sizlere mükemmel bir hava katacak. Artık gündüz gece dinç bir şekilde gezeceksiniz.

sirli-macun.png

Bildiğiniz gibi mesir macununda tam 41 çeşit farklı baharat bulunmakta. sırlı bitkiler macunu macununda ise bu sayı tam olarak 81 adet. Yani mesir macunundan neredeyse 2 kat daha fazla malzeme bulunuyor. Bu bitkisel karışım ile günlük yaşamınız daha da hareketlenecek. Her derde deva olan sırlı bitkiler macunu faydaları hakkında daha sonra bir yazımız daha olacak fakat beklemek istemiyorsanız kaynak olarak belirtmiş olduğumuz internet sitesine girerek orada bulunan telefon numaralarını arayabilir ve sırlı bitkiler macunu içeriği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Faydaları konusunda aklınıza gelen tüm soruları da sorabilirsiniz. sırlı bitkiler macunu içerik olarak zengin olmasından dolayı son derece besleyicidir. İçerisinde ki malzemelerin muhteşem uyumu sayesinde tat olarak ta harika bir tadı bulunmaktadır.

 

Kaynak  http://www.sirlibitkilermacunu.org

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.