Ülkücü Medya

SİNEMA, TİYATRO VE KONFERANS KOLTUĞU MODELLERİ

Sinema, Tiyatro ve Konferans Koltuğu Modelleri

Sinema, Tiyatro ve Konferans Koltuğu Modelleri

07 Temmuz 2017 Cuma 11:13

Sinema, Tiyatro ve Konferans Koltuğu Modelleri

Eskiden olduğu gibi bugün de sinemaya gitmek her kesimden ve her yaş grubundan kişinin sosyal hayatının bir parçasıdır. Güzel bir filmi izlemek için günümüz teknoloji çağında çok çeşitli imkânlar vardır. Evde, iş yerinde hatta piknikte bile teknolojik cihazlarla film izleyebilirsiniz. Ama sinema salonunda film izlemenin keyfini hiçbir yerde bulamazsınız. Günümüzde sinema salonları izleyiciye en rahat ve konforlu film izleme atmosferi sunuyor. Yüksek ses ve görüntü kalitesi, ısı ve ses yalıtımı, akustik düzenlemeler, ısıtma ve aydınlatma sistemleri ve tabi ki konforlu ve şık sinema koltuğu modelleri film izlemek için en uygun ortamı sağlıyor.

Yeni nesil sinema koltuklarıyla sinemaseverler hiçbir bedensel rahatsızlık duymadan film boyunca filme odaklanabiliyor. Bu nedenle de sinemaya gitmek isteyenler modern ve lüks sinema salonlarını tercih ediyor. Yeni açılan sinema salonlarında bu konforlu ve şık koltuklar bulunuyor. Bunun yanında eski sinema salonlarının koltukları da yeni nesil koltuklarla değiştiriliyor. Panelkon firmamız sinema koltuğu, konferans koltuğu, tiyatro koltuğu sektöründe kaliteli ve modern tasarımlı koltuk çeşitleriyle her yapıdaki sinema salonu için koltuk çözümleri sunuyor.

Firmamız farklı tiyatro koltuğu modelleri ile sektörde farklılık yaratıyor ve en zengin seçenekleri sunuyor. Bu nedenle Türkiye’nin her yerinden koltuk siparişi alıyoruz. Modellerimizin çoğu katlanır oturaklıdır. Katlanır oturak seyirciye rahat hareket imkânı sunar. Özellikle dar salonlar için çok daha uygun bir modeldir. Koltuklar kumaş veya deri kaplı kolçaklara sahiptir. Bu da konforu arttıran bir özelliktir. Kaplamada ise yanmaz, terletmez ve kolay temizlenebilir kumaşlar tercih etmekteyiz. Koltukların salona yerleştirilmesi ise standartlara uygun olarak yapılmalıdır ve firmamız kendi montaj ekibiyle koltukların montajını yapmaktadır.

Birçok kurumun ve kuruluşun bünyesinde toplantı, seminer ve konferansların yapıldığı salonlar vardır. Okullarda, üniversitelerde, belediyelerin sosyal tesislerinde, otellerde dekorasyonu ve donanımıyla özel olarak düzenlenmiş salonlarda sık sık konferans ve seminerler yapılır. Konferans salonlarındaki koltuklar ise diğer çalışma alanlarındaki koltuklardan daha farklı olarak tasarlanmıştır. Konferansa katılan kişini rahat etmesi, notlarını rahatça alabilmesi düşünülmüş ve buna göre tasarlanmıştır. Bir konferans salonunun koltukları alınırken pek çok hususa dikkat edilmesi gerekiyor. Öncelikle salonun fiziki yapısı ve büyüklüğü dikkate alınmalı, konferans koltuğu modelleri salonun yapısına uygun olmalıdır. Tabi katılımcı profili de önemlidir. Okul konferans salonlarında daha dayanıklı ahşap malzemeyle yapılmış koltuklar tercih edilir.


 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.