Ülkücü Medya

SAMSUN'DA HABER SAMSUNHABER.ORG, YENİ YILA DERGİ İLE GİRECEK

Samsun'da haber Samsunhaber.org, Yeni Yıla Dergi ile girecek

Samsun'da haber Samsunhaber.org, Yeni Yıla Dergi ile girecek

25 Eylül 2017 Pazartesi 13:52

Samsun'da yerel internet haber gazetesi olarak yayına başlayan ve son bir yıldır gündem ile alakalı haberleri yayınlayan Samsunhaber.org internet haber sitesi 2018 Ocak ayı itibari ile Samsun'da yerel dergisinide yayınlayacak. Samsunhaber.org'nin İmtiyaz Sahibi Cevher Eğribel yaptığı açıklamada, "Samsun'da yayına başladığı günden bu zamana kadar samsun haber yerel internet sitemiz ile Samsun gündeminin nabzını tutmaya çalıştık.

Samsunhaber.org haber sitesi projesine start verdiğim andan itibaren Samsun'da ki yakın çevremden olumlu tepkiler almak bu projede ki heyecanımızı ve temennilerimizi yükseltti. Samsun'da özellikle yakın çevremde bulunan SAMGİAD Samsun Genç İş Adamları Derneğin yönetim üyesi ve üye arkadaşlarımdan aldığım destek ile düşük bütçe ve maliyetlerle yatırım yaptığım Samsunhaber.org'yi güncel haline getirmeyi başardık. Artık Samsun'da yerel internet haber gazetesi olarak tanınan ve bilinen bir site olmanın büyük sorumluluklarıda beraberinde getirmesi ile sektör ile ilgili olarak yaptırdığımız AR-GE çalışmaları sonrasında Samsunhaber.og çatısı altında yeni projeler ile Samsun halkına hizmet vermeyi planlıyoruz.

AR-GE çalışmaları neticesinde 2018 Ocak ayı itibari ile Samsunhaber.org Samsun Haber Dergisini yayınlamayı hedefliyoruz. Uzun çalışmalar sonrasında belirlediğim takım arkadaşlarımız ile kurumsal kimliğimiz altında toplanarak Samsun'dan Türkiye'ye ses getirecek daha nice projelere imza atmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız esnasında desteklerini ve temennilerini üzerimizden eksik etmeyen Samsun'lu değerli dostlarıma, büyüklerimize ve dostlarıma teşekkür ediyorum" dedi. 2018 Ocak ayında yayına girmesi planlanan yerel derginin isminin süpriz olacağını kaydeden Cevher Eğribel,  Derginin gerek ismi gerekse de içeriği ile örnek teşkil etmesi için AR-GE çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Samsun'da Dergi ile veya sonrasında yerel bir Haber Gazetesi çıkarmayacaklarını ifade eden Eğribel, "Hedeflerimiz doğrultusunda önceliğimiz hizmet ve istihdama katkı sağlamaktır. Samsun'da örnek aldığımız büyük medya kuruluşları bulunmakta. Kurumsal bir çizgiye girene kadar doğru analizler ile doğru adımları atarak önümüzdeki süreçte istihdam sağlayacak yatırımlara imza atabileceğimizi düşünüyorum. Günlük Gazete aşamasına gelebilmek için Ekonomik şartların oluşması gerekmektedir. Bugün var yarın mantığının ilerisinde düşünmemiz gerekiyor. Gelecekte nesillerimize miras kalabilecek bir mesleği seçtiğimiz için doğru zaman geldiğinde ve arz talep doğrultusunda Samsun haber gazetesi projesine başlayabiliriz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.