18 Ekim 2017
  • İstanbul26°C
  • Ankara20°C
  • Yozgat18°C
  • İzmir26°C
  • Adana31°C
  • Bursa28°C

SAMSUN WEB TASARIM AJANSLARININ TASARIM PAKETLERİ

Samsun Web Tasarım Ajanslarının Tasarım Paketleri

Samsun Web Tasarım Ajanslarının Tasarım Paketleri

13 Aralık 2016 Salı 11:46

Samsun web tasarım ajansları bugün web sitesi tasarlatmak isteyen müşterilerine bir çok paket ve kampanya sunmaktadır. Ancak ilk defa bir web sitesi yaptıracak olan ve aslında web sitesi piyasasını bilmeyen müşterilerin da bu durum karşısında kafaları karışmaktadır. Peki Samsun web tasarım ajanslarının sunmuş oldukları bu paketler nelerdir ve içerikleri nasıldır birlikte bir göz atalım.

 

Samsun ajanslarının web tasarım amaçlı sunmuş oldukları paketlerden ilki başlangıç web tasarım paketi olarak karşımıza çıkmaktadır ve yeni başlayanların kullanacağı, basit tabanlı bir uygulama olduğu için de yıllık ücreti 400-600 tl arasında değişmekte olan uygun bir fiyat aralığıdır.

 

Samsun web ajanslarının sunmuş oldukları bir diğer web tasarım paketi ise ekonomik paket olarak geçmekle birlikte adından da anlaşılacağı üzere web sitesi uygulamasına fazla bir bütçe ayıramayanlar için hazırlanmış bir pakettir. Ortalama olarak 600 tl ile 800 tl arasında değişen bu paketlerde ise ödeme yine yıllık plan üzerinden yapılmaktadır ve ekonomik olmasına bağlı olarak destek ve yönetim sürecindeki takip daha az olmakta, alınan hizmet kalitesi de belli bir çerçeve içerisinde olmaktadır.

 

Sunulan bir diğer web sitesi tasarımı paketi ise emlak web sitesi tasarımıdır ki bugün emlakçılık sektörünün oldukça gelişmiş olması bu hizmeti almayı kaçınılmaz hale getirmektedir. Samsun web ajanslarının vermiş oldukları bu hizmet ücreti de 1.000 tl ve üzeri gibi rakamlarla hizmete girmektedir.

 

Samsun web ajanslarının sunmuş oldukları bir diğer web tasarım hizmeti ise kişisel blog web sitesi oluşturmaktadır. Bugün blogerlığın bir dünya mesleği haline gelmesiyle birlikte blog web sitesi sayfa tasarımı talebi de oldukça fazla olmuştur. Kişisel blog web sitesi tasarımının ortama maliyeti ise 800 tl ile 1000 tl arasında değişmektedir. Daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.