24 Mayıs 2017
  • İstanbul16°C
  • Adana13°C
  • Ankara9°C
  • Yozgat7°C
  • İzmir18°C

RESMİ TARİHE BİR NOT!

Selim KARADAVUT

16 Temmuz 2016 Cumartesi 20:10

Türkiye Büyük Millet Meclisini bombalayacak, kendi silah arkadaşlarına ve milletine silah doğrultacak kadar gözü dönmüş ve insanlıktan çıkmış kişilerin vebali tüm Türk Silahlı Kuvvetlerine mâl edilmez. Şuursuzca yaptıkları bu hareket umarım hırsın bir insanın sonu olduğu konusunda herkese bir misal olur .

Zira Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Gazi Meclisi hazmedememek aslında onun veciz sözü "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" manifestosunu hazmedememekten başka birşey değildir.

Bu vesileyle hayatlarını kaybeden tüm şehitlerimize rahmet, gazilerimize onur nişaneleriyle uzun bir ömür ve ailelerine başsağlığı ve sabır dilerim...

TBMM'de yapılmakta olan birlik ve beraberlik konuşmalarından ve duruşlarından dolayı başta Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli'ye, Başbakana , Sn. Kılıçdaroğluna, ve tüm milletvekillerine teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün dediği gibi 'Yurtta Sulh, Cihanda Sulh' ilkesinden bir an bile olsun ayrılmamak dileğiyle....

16/07/2016 Ankara

Selim Karadavut

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.