20 Ağustos 2017
  • İstanbul27°C
  • Ankara29°C
  • Yozgat27°C
  • İzmir31°C
  • Adana29°C
  • Bursa29°C

REFORMER PİLATES ALETİ - SARI PİLATES HİLMİ SARI

Reformer pilates aleti son yıllarda hızla yayılmaktadır. Reformer pilates aleti ile kondisyon yakalayabilir istediğiniz fiziğe ulaşabilirsiniz. Reformer pilates aleti spor yaparak kendiniz formda tutunuz.

Reformer Pilates Aleti - Sarı Pilates Hilmi SARI

19 Ocak 2017 Perşembe 22:26

REFORMER (ALETLİ PİLATES ) NEDİR  ?

Reformer pilates  aleti son yıllarda hızla yayılmaktadır.  Reformer pilates aleti ile kondisyon yakalayabilir istediğiniz fiziğe  ulaşabilirsiniz. Reformer pilates aleti  spor yaparak  kendiniz formda tutunuz.

Reformer pilates kullanmak kolay değildir.  Bu aleti kullanmak için ilk olarak ders almakta fayda vardır. Ders alıp düzgün bir şekilde aleti kullanmayı öğrenirseniz çok keyifli  spor yapabilirsiniz. Reformer pilates aleti yanında reformer cadillac da oldukça fazla tutulur.  Sarı pilates firması olarak sizlere  reformer  aletlerinin üretimini yapmaktayız.  Bu aletleri genelde spor merkezleri tercih etmektedir.  Bunun yanı sıra  pilates kursları veren spor merkezleri de  satın almaktadır. Reformer aletleri büyük otellerin spor merkezlerinde bulabilirsiniz.

reformer-pilates-7.jpg

Reformer pilates aleti kullanmayı biliyorsanız eviniz de koyabileceğiniz bir yer var ise  evinize de sipariş verip kurulum yapıp  alabilirsiniz.  Ürünün fiyatları 4000TL ile  7000 TL arasında değişmektedir. Sarı pilatesi aramadan sipariş vermeyiniz. En uygun fiyat garantisi bizde bu konuda kesinlikle iddaalıyız.

Sarı pilates  2010 yılından bu yana spor aletleri üretmektedir.  Reformer  pilates aleti  resimde görüldüğü gibidir. Özel üretim olarak renk tonlarında oynama yapabiliyoruz. 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.