Ülkücü Medya

OSMAN ÖZTUNÇ’TAN 3 DEV KONSER

Ünlü Sanatci Osman Öztunç'tan 3 dev konser daha, Kütahya, Şanlı Urfa, ve Antalya da düzenlenecek olan Osman ÖZTUNÇ Konserlerine büyük ilgi var.

OSMAN ÖZTUNÇ’TAN 3 DEV KONSER

23 Mart 2017 Perşembe 09:41

Kütahya Ülkü Ocakları başkanı sayın Serdar AKKOÇ’ un düzenlenen TÜRKMENELİ – Osman ÖZTUNÇ Konserine izdihamın büyük olması sebebiyle konseri yapacağımız ilk salonu değiştirip Kütahtanın en büyük salonunu hazırladık dedi Uzun zamandır Osman ÖZTUNÇ Konseri planlıyorduk ancak duyurular başladığı andan itibaren katılım sayısının oranların da büyük artışlar belirlenince salon değişikliğine gidildi çok güzel bir konser olacak inşallah bütün vatandaşlarımız davetlidir diye konuştu.

Kütahya Ülkü Ocaklarının düzenlediği konser sonrası, Şanlı Urfa Ülkücü İşçiler derneğinin hazırladığı 25. 03 .2017 konser ardından 26.03.2017 Antalya konserine katılacak olan Sanatçı Antalya Ülkü Ocaklarının On bin Kişiyle birlikte canlı yayın konseri devam edecek.

osman-oztunc-konser.jpg

MHP Antalya İl Başkanı Sayın Mustafa AKSOY la yaptığımız röportaj da Sanatçımızla Antalya’nın bütün ilçelerini gezip partililerimizle buluşup halkla kucaklaşıp vatandaşlarımızı ziyaretlerde bulunacağız dedi.

Kaynak:ÜlkücüMedya

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.