Ülkücü Medya

ÖĞRETMEN ÖĞRENCİLERE SIRA DAYAĞI ÇEKTİ

Bir lisede öğretmen tahtaya kaldırdığı 4 öğrenciye sırayla tokat attı.

Öğretmen Öğrencilere Sıra Dayağı Çekti

06 Haziran 2017 Salı 00:11

O anlar bir öğrencinin cep telefonu kamerası tarafından görüntülendi. Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmen hakkında soruşturma başlattı.

Olay yaklaşık 10 gün önce Sivas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde meydana geldi. Öğrencilere bilinmeyen bir nedenden dolayı sinirlenen Elektrik Bölümü Öğretmeni O.K. tahtaya çıkardığı öğrencileri "bir daha şikayet gelmeyecek" diyerek uyardı. Daha sonra 4 öğrenciyi sırayla tokatladı. Öğretmenden dayak yiyen 4 öğrencinin ise sessizce durduğu görüldü. Öğretmenin sıra dayağı sınıftaki bir öğrenci tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Bu konudan haberleri bulunduğunu belirten Sivas Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altunsay, "Araştırıyoruz. Öğretmen hakkında da soruşturma açtık" dedi.

LİSE İKİNCİ SINIFTA OLDU

Elektrik Bölümü Öğretmeni O.K. tarafından tahtaya kaldırılarak tokatlanan öğrencilerin 10-A sınıfında eğitim gördüğü öğrenildi. Okulda sevilen öğretmen O.K.'nın, şikayet üzerine sınıfa geldiği ve disiplin cezası yerine öğrencilere tokat attığı belirtildi. Snıfta cep telefonuyla görüntü çeken öğrencinin belirlendiği ve hakkında işlem başlatıldığı kaydedildi.

VALİDEN AÇIKLAMA

Tahtaya kaldırdığı 4 öğrenciyi tokatlayan Elektrik Bölümü Öğretmeni O.K. hakkında Sivas Valisi Davut Gül açıklama yaptı. Vali Gül, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "'Öğrencileri dövme görüntüsü sosyal medyada paylaşılan öğretmen hakkında soruşturma açılmış ve soruşturma sonuçlanana kadar açığa alınmıştır'" ifadelerini kullandı.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.