Ülkücü Medya

OĞLUMUN NİŞANLISI SOĞUTMA BÜYÜSÜ SAYESİNDE AYRILMAYI İSTEDİ

Dünyada en büyük duygu sevgi ve aşktır kesinlikle. He birde bunu doğru insanlarla paylaşınca çok anlamlı olacaktır.

Oğlumun Nişanlısı Soğutma Büyüsü Sayesinde Ayrılmayı İstedi

15 Aralık 2017 Cuma 11:48

Dünyada en büyük duygu sevgi ve aşktır kesinlikle. He birde bunu doğru insanlarla paylaşınca çok anlamlı olacaktır. En büyük heyecanı yaşamak için, karşınıza çıkacak ve yuva kuracak insanları doğru analiz etmeniz lazım. Farklılık istediğiniz için böyle hislere kesinlikle kapılmayın. Benim bir tane oğlum var, başka evladım yok.

O benim hayattaki en büyük dayanağım ve eşimi kaybettikten sonra ondan başka kimsem kalmadı. Artık birbirimize daha da kenetlendik ve her adımımızda düşünür olduk. Onun istikbali için yapamayacağım şey yok sahiden de. Hiçbir kötü alışkanlığı yok ve güne kadar ağzına sigara bile sürmedi.

Arkadaşlıklarına hep dikkat etmesini söyledim ve bildiğim ne varsa ona aktardım. Tecrübelerimden faydalanması, tabii ki de onun yararına olacaktır.

Lise son sınıf öğrencisi ve deli çağındadır tam. Son sınıfa gidiyor, derslerinde çok başarılı ve her dediğimi yapar. Rabbim herkese böyle evlat nasip etsin. Kadınları evime çağırdım.

Öğleden sonra çay içmek iyi olur ev hanımları için. Hem böyle laflarız ve kafam dağılır. Komşularım sağ olsun hepsi çok iyidir. Anlayışlılar ve eşim öldükten sonra beni hiç yalnız bırakmadılar. Çay ve sigara keyfi yapmayı hepimiz çok severim.

 Soğutma büyüsü hakkında muhabbet açıldı. Bunu deneyenler var mı arkadaşlar denildi. Herkes birbirine baktı ve sonunda alt komşum bombayı patlattı. Bize kızının istemediği sevgisinden uzaklaşmasını sağladığından bahsetti.

Büyü yaptırarak bu tarzdaki şeyleri etik bulmazdım. Anlattıklarından sonra resmen kanım dondu. Oğlan, kızı birkaç defa dövmüş. Kötü şeyler yapmaya zorlamış ve mecbur kalmış İnsan için çok zor ve çıkış noktası olarak büyü yaptırmayı seçmiş.

Oğlum eve hiç geç gelmezdi ve bir gün gece 12 gibi geldi. Ne oldu dediğimde, alkollü olduğunu fark ettim. Bu duruma şaşırdım ve sesimi çıkarmadım. Genç çocuk ama yapması yanlıştı. Tanıştığı kızın pavyonda çalıştığını öğrendim.

Bana her şeyini anlattı ve resmen aşık olmuştu. Böyle bir durum kesinlikle kabul edilemez. Komşularımla konuştuğumuz ve benim dikkatle dinlediğim konu aklıma geldi. Soğutma büyüsü nasıl yapılır diye ufak bir araştırma yapmak istedim.

Ama öncesinde komşuma gittim ve aramızda kalmasını istedim. Nede olsa komşum benim ailem gibiydi. Hemen randevu aldı güvenilir medyumdan. Bu sektörde ruhsatlı medyum olduğunu ilk defa duydum ve çare olarak yapacak bir şeyim kalmadı.

Oğlum tam ergenlik çağında, böyle kötü alışkanlıklar ve kötü huylu insanlarla karşılaşmasını hazmedemedim. Daha kim bilir yavrumu nelere alıştırırdı ve kullanılmasına müsaade edemem. Büyünün malzemelerini de aldık ve oğluma hazırladığı suyu içirdim.

On gün boyunca, üzerimizde resmen kara bulutlar gezdi. Her gün dua ettim ve sonunda istediğimiz oldu. Oğlum o kadını aramayacağına dair söz verdi. Benim canım ciğerim kendine geldi ve normal yaşantımıza hocamız sayesinde döndük.Detaylar için https://www.profesyonelmedyum.net

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.