Ülkücü Medya

MURAT İNCE “TÜRK’LER GELİYOR” GELDİ! SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Ülkücü camianın namı diğer “duygu adamı” abisi Murat İnce “Türk’ler geliyor” isimli şiir, müzik albümüyle yine çok ses getirecek bir albümle gümbür gümbür geliyor.

Murat İnce “Türk’ler geliyor” geldi! Sosyal medyayı salladı

02 Şubat 2018 Cuma 23:13

Her fırsatta Türkiye ve vatan aşığı olduğunu dile getiren ülkücü camianın namı diğer ‘Duygu Adamı’ abisi Murat İnce, uzun yılların duygu birikimini ‘Türkler Geliyor’ isimli yeni şiir ve müzik albümünde topladı.

 İnce, albümünde aranjör Volkan Sönmez’le çalıştı. Albümde yer alan bütün eserleri besteleyen Sönmez, solist olarak da İnce’ye eşlik etti. Ayrıca ünlü sanatçı Ali Kınık’ın eseri Ali Ayşe’yi Seviyor, İnce'nin masum bir aşk hikâyesini anlattığı ‘Liselim’ adlı eseri ile buluştu.

HARAM TUTMAYAN AŞKLARA FEDA OLSUN ŞİİRLERİM”

 Aşkların ve duyguların dile gelen sesi olan Murat İnce OnurAkayMedya’ya konuştu. İnce, “Bu albümümde sözcükleri çok farklı ve çok ince işledim. Sözcükleri birbirine bağlarken sözlerim, taş olan taşı bile kırk kez çatlatıyor ve sonra asil gözyaşları içinde uğurlatıyor bütün duyguları. Haram tutmayan aşklara feda olsun şiirlerim." dedi.

KADER MAHKÛMLARINI UNUTMADI!

 Aynı zamanda gurbetçilerin sesi olan Murat İnce, Bengütürk TV’de yaptığı programlarında olduğu gibi, albümünü dinleyenleri de uzun ince bir gönül yolculuğuna çıkarıyor. Daha önceki eserlerinde kader mahkûmlarını unutmayan yorumcu, bu albümünde de onlara ve ailelerine unutulmayacak bir eser hazırladı.

İşte sosyal medyada büyük beğeni toplayan Murat İnce’nin “Türk’ler geliyor” isimli eserinin klibi:

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.