Ülkücü Medya

KOSEYAZARIOKU.COM

Bilgi almak ve yazılı basın sayesinde birçok bilgiden etkili bir şekilde yararlanabilmek için gazeteleri takip etmekte ve gazete başlıklarını gazetelerin sayfalarından okuduğumuz gibi online adreslerden de gazete takibi gerçekleştirilmektedir.

KOSEYAZARIOKU.COM

12 Haziran 2017 Pazartesi 17:25

Bilgi almak ve yazılı basın sayesinde birçok bilgiden etkili bir şekilde yararlanabilmek için gazeteleri takip etmekte ve gazete başlıklarını gazetelerin sayfalarından okuduğumuz gibi online adreslerden de gazete takibi gerçekleştirilmektedir. Türkiye'de hizmet veren online köşe yazıları siteleri sayesinde anlık olarak bilgiler tüm okurlara sağlanmaktadır.

Esprili anlatımı ve oluşturmuş olduğu karikatürlü paylaşımı ile sizlere günün karikatürü kategorisi ile hizmet veren online köşeyazarioku.com adresi günün karikatürü seçimi ile de kullanıcılarına memnun etmektedir. Ulusal gazetelerdeki köşe yazarları ve karikatürleri günlük olarak tarayarak ziyaretçilerinin taleplerine göre köşe yazarı ve köşe yazılarını okullara sağlayan bu site aynı zamanda günün karikatürlerini de rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Gazete haberlerinde güncel haberleri, köşe yazarlarının yorumlarını ve kaleme aldıkları başlıkları online site üzerinde sizlere sağlayan köşeyazarıoku.com adresi oluşturmuş olduğu bugünkü yazılar, tüm yazılar, karikatürler, haberler, hakkımızda, iletişim, arama ve üye menü kategorileri ile hizmet vermektedir. Okurlara günlük olarak gündemden haberdar olmayı sağlamaktadır.

Köşeyazarıoku.com adresinde üyelik gerçekleştirerek sadece kendi seçtiğiniz yazar ve çizerleri gösterecek şekilde kendi sayfanızı oluşturabilir ve böylece site üzerinde bulunan akıllı güncelleme motoru sayesinde köşe yazarları ara ve karikatürler otomatik olarak sizlere sunulmaktadır. Tamamen ücretsiz üyelik gerçekleştirerek köşe yazılarının ve karikatürlerin ait olduğu gazetenin ya da sitenin internet adresine bağlanabilirsiniz. Böylece aracı bir site olarak Bütün köşe yazarları bu şekilde takip edebilirsiniz.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.