Ülkücü Medya

KAYIP ŞEHİR Z İZLE HDFİLMPANOSU.COM

Çocukluk yıllarından beri hayatlarına devam etmek de olan üç adam vardır.

Kayıp Şehir Z izle Hdfilmpanosu.com

18 Nisan 2017 Salı 19:19

Çocukluk yıllarından beri hayatlarına devam etmek de olan üç adam vardır. Bu adamların yaşları seksenli yaşlar da olsa da hiç biri hiç bir şekil de yaşlılığın verdiği yorgunluk hissi ön plan da değildir. Bu üç arkadaş her zaman olduğu gibi halen aynı evde yaşarlar. Kayıp Şehir Z izle evlenmemiş olan bu üç arkadaş milli olamadan hayattan öç edecekleri için hiç bir şekil de üzgün değildir. Ama kafaya taktıkları tek şey emekli bu üç arkadaşın maddi durum da daha iyi nasıl olabilecek olmalarıdır.

Sosyal yardımlar da alıyor olsalar da farklı amaçlar da farklı konular da farklı şekiller de bilgiler de elde ederler. Elde edilen tüm bilgi karşısın da farklı şekiller de farklı konular da ele alınır. Bu üç arkadaş her geçen gün maddi durum da daha da zorluklar çekmektedir. Kayıp Şehir Z türkçe dublaj izle bu zorluklara kolaylık sağlamak adına hepsi de ayrı ayrı planlar yapıyor olsa da şu an da ki akıllarına yatan tek plan bir banka soymaktır. Banka soyma planını uzun süreden beri akılların da tutmak da olan bu üç arkadaş şu an da o işe tamamen odaklanır. Bu durum altın da ise farklı şekiller de farklı bilgilere de sahip olurlar. Artık bu soygun günü çat kapı gelir.

Bu üç arkadaş vazgeçmek istemese de bu işi yapmaktan çok korkmaktadır. Kayıp Şehir Z full izle ama yaşları seksenli yaşlar da olduğu için bunlar yakalanır ise yaşlarından dolayı pek ağır ceza almayacağını düşünürler. Artık yüzlerine geçirdikleri çorap ile bankaya girerler. Ellerin de ki kuru sıkı silahlar ile orada katliam yapacaklarını söyleseler de burada ki güvenlik görevlisi silahın kuru sıkı olduğunu fark eder ve artistlik adına sık lan o silahı sık der. Emekli arkadaşlar da korkutmak amaçlı bir kere havaya sıkar. Ama güvenlik görevlisi burada kahraman kesilecek ve işler kötü gidecek. Hdfilmpanosu.com iyi seyirler diler.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.