Ülkücü Medya

KAPI TİPİ METAL DEDEKTÖRLERİ

Kapı Tipi Metal Dedektörleri

Kapı Tipi Metal Dedektörleri

05 Haziran 2017 Pazartesi 14:38

Üst düzey güvenlik önlemi alınması gereken alanlar için en önemli sistemlerden biri; kapı tipi metal dedektörleri kullanımıdır. Dünyaca çapında birçok alanda kullanılan ve de dünya çapında da en üst düzey teknolojiler yardımıyla üretilen dedektörler; insan ya da canlı üzerinde bulunan metal ya da alaşım parçacıklarının algılanmasını en hızlı biçimde sağlayarak; oluşabilecek tehlikelerin önüne geçilmesini sağlar. Son derece güvenilir olan dedektörlerin kullanım alanları ise insan sirkülasyonunun yoğun olduğu hemen hemen her alan olarak belirtilebilir. Oldukça geniş bir algılama aralığına sahip olan kapı tipi metal dedektörler, 24 saat boyunca çalışma ve de sesli ya da alarm şeklinde tepki verme özelliklerine sahiptir.

Birçok güvenlik sistemlerini ve baskı sistemlerinde sekötürünün öncü firması olarak hizmet veren Bilmak Güvenlik Teknolojileri olarak bizler de; kalitesiyle, çok hassas etkisi ve de teknik özelliklerinin dünya standartlarında olan kapı tipi metal dedektör hizmetimizle de sizlerleyiz. Oldukça ekonomik fiyatlarda sahip olabileceğiniz metal dedektörleri kurarken, denetlenecek nokta ile metal algılama alanlarının hassasiyetini kendiniz, bulunduğunuz bölgeye göre ayarlayabilirsiniz. Metal kapı tipi dedektörlermiz; en uzak boyuttaki nesneleri algılama, yerlerinin tespit edilmesini sağlama özelliklerine sahiptir.

Fabrikalardan bankalara, lüks sitelerden havaalanlarına, alışveriş merkezlerinden üniversitelere, hastahanelerden gümrüklere, hapishanelerden fuarlara kadar pek çok alanda güvenlik önemlerinin en iyi sağalanabileceği kapı tipi metal dedektöleri, çok daha yakından incelemek ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için bilmak.com.tr adresimizi ziyaret edebilir ya da internet adresimizde bulunan iletişim numalarımız üzerinden bizlere ulaşbilirsiniz.

Yalnızca panel amaçlı ve de alarm ışıklarına sahip oaln bir aksesuar ya da zayıf güvenlik önlemi aracı olmayan kapı tipi metak dedektörleri temin edereken; sizler için en önemli noktası, temin edeceğiniz firmanın son derece güvenilir olması ve vereceği garanti süresi ile firmanın kurulul yılının tutarlı olmasıdır. En az 10 yıllık garanti ile verilmesi gereken son derece önemli kapı tipi metal dedektörlerin satışını yapan firmamız da sektöründe uzun yıllardır var olan bir firma olarak, sizler için kaliteli ve de güvenilir alışveriş için, en doğru adres olmaktadır.

Üst üste binen algılama bölgelerine sahip hassas ayırt edici özelliklerde, metal nesnelerin bulunduğu yere göre ayarlama yapabilme ve hassasiyetlerinin ayarlanabildiği özelliklere sahip, Led ya da Lcd ekranlarla alarmalarının çalışma sistemi aynı anda işleyen, birden fazla dedetör kulanılmasını sağlayan, çok kkolay kurulma ve kaldırma özelliklerine sahip dedektörler için en doğru adrestesiniz.

 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.