Ülkücü Medya

GÜVENİLİR ÖZGEÇMİŞ ÇEVİRİSİ

Güvenilir Özgeçmiş Çevirisi

Güvenilir Özgeçmiş Çevirisi

09 Ocak 2018 Salı 13:40

İş hayatında kariyerinizi şekillendiren özgeçmişin önemi büyük, ancak bir o kadar önemli olan da özgeçmişinizin doğru bir şekilde çevrilmesidir. Eğer başvurulan şirket, yabancı bir şirket ya da işlerini sıklıkla uluslararası platformda yürüten bir şirketse, özgeçmişinize farklı bir dilde ihtiyacınız olacaktır. İş piyasasına giden yolda ilk adım olan CV yani özgeçmiş, başvuru yapacağınız şirketle aranızda kuracağınız ilk iletişim ve bu nedenle profesyonel bir tercüme bürosu tarafından çevrilmelidir.

Özgeçmiş Çevirisinde Güvenilirlik
 

İşte tam bu noktada Çevirimvar sizin için devreye giriyor. Başvurduğunuz pozisyona yönelik olarak, kariyer hedefleriniz doğrultusunda özgeçmiş çeviriniz titizlikle gerçekleştiriliyor ve kaliteli çeviri hizmetinden uygun çeviri fiyatlarıyla faydalanabiliyorsunuz. Geleneksel tercüme bürolarının aksine özgeçmiş çevirinizi hızlı ve kolay bir şekilde üç adımda tamamlanmasını sağlıyor. Kaliteli, aslına ve formata uygun olarak yapılmış bir özgeçmiş çevirisi sizinle rakiplerinizin arasında büyük bir fark yaratarak sizi bir adım öne taşıyacaktır. Başvurular doğrultusunda daha çok İngilizce özgeçmiş çevirisi ve Almanca özgeçmiş çevirisi gerçekleştirdiklerini dile getirseler de tüm dillerde hizmet veriyorlar. Özgeçmiş çevirisi kapsamında ön yazı ve niyet mektubu gibi metinlerin çevirisinin yanı sıra nasıl yazılması gerektiği konusunda da size tavsiyelerde bulunuluyor.

Sistem oldukça basit ve kullanımı çok kolay. Dosyanızı yüklüyorsunuz. Karşınıza anında çeviri fiyatı ve teslim tarihi geliyor. Onaylamanız ve ödemenizle birlikte de özgeçmiş çevirisi sürecine başlanıyor. Teslim aldıktan sonra Çevirimvar’ın bir diğer avantajı da çevirilerinize verdikleri dosya kodlarıyla sistemlerinden dilediğiniz ortamda ulaşabilmek. Sizin için küçük bir çeviri bulutu tasarlamışlar. Yani özgeçmişinize dilediğiniz her yerden anında ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.