Ülkücü Medya

FACEBOOK LİTE UYGULAMA GİRİŞ

Facebook lite uygulamasına en hızlı şekilde giriş yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Facebook Lite Uygulama Giriş

15 Ocak 2017 Pazar 16:53

Facebook Lite Uygulaması

Facebook lite uygulamasına en hızlı şekilde giriş yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Veriyi en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olacak facebook lite uygulamasının pek çok avantajlı yanları bulunuyor. Facebook lite uygulamasına en hızlı şekilde giriş yapıp uygulamayı da sorunsuzca kullanmaya başlayabilirsiniz. 1 MB'den küçük boyutuyla düşük sürüm özelliğine sahip olan cihazlarınıza da çok çabuk şekilde yüklenecektir. 2G ağları ve yavaş veya kararsız bağlantılar için Facebook yöneticileri tarafından özel olarak tasarlanan uygulamaya ilgi her geçen gün günden güne daha fazla büyümeye başlamaktadır. Ayrıca yalnızca bunlarla sınırlı kalınmayarak Tüm Android telefonlarda bile gönül rahatlığı ile kullanılma potansiyeline sahip olan facebook lite olumlu yanları ile facebook kullanıcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bundan böyle arkadaşlarınızla en hızlı şekilde haberleşmek bile sizler için hiç ama hiç zor olmayacak. Kotanızı az şekilde doldurmanıza en iyi şekilde yardımcı olan facebook lite uygulamasıyla artık sizlerde sosyal ağlarda dilediğiniz zaman dilimine kadar gezinmeye başlayacaksınız. Facebook Lite uygulamasını kullanmak için Facebook Lite indir bağlantısına tıklayarak indirebilir ve anında akıllı telefonunuza kurabilirsiniz.

facebook-lite-onecikan-gorsel.jpg

Facebook Lite Nedir?

Facebook Lite, Facebook’un tam sürümüne göre daha az data (veri) harcayan ve daha düşük boyutta daha az yer kaplayan sosyal medya uygulamasıdır. Andorid 2.2 ve üzeri sürümleri desteklemektedir.
kaynak: https://www.facebookliteindir.com/facebook-lite-nedir/

Facebook En Popüler Sosyal Medya

Günümüzde baktığımızda insanların çoğu artık Facebook ortamlarına geçiş yaparak resim, video gibi sürekli paylaşımlarda bulunuyor. Yavaş telefonlar için özel olarak tasarlanan facebook lite uygulamasıyla artık yaşamınız bir an önce değişmeye başlayacak. Yavaş telefonları bulunan kişilerin işine fazlasıyla yarayacak olan bu önemli uygulama sayesinde artık sizlerde facebook gönül rahatlığı ile gezinmenin keyfini sürmeye de başlayacaksınız. Facebook'un kurucu Mark Zuckenberg ise son dönemde kızının doğması ile Facebook'un %99'unu bağışlayacağını duyurdu.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.