Ülkücü Medya

EĞLENCELİ ÇİFTLİK OYUNLARI OYNA

Son zamanların en popüler oyunlarından birisi de çiftlik oyunlarıdır. Tavuk kümesi veya inek ahırı işleterek kazanç elde etmek isteyenlerin tercih ettiği oyunlar genel olarak çiftlik oyunları olarak isimlendirilir.

Eğlenceli Çiftlik Oyunları Oyna

28 Şubat 2017 Salı 14:30

Son zamanların en popüler oyunlarından birisi de çiftlik oyunlarıdır. Tavuk kümesi veya inek ahırı işleterek kazanç elde etmek isteyenlerin tercih ettiği oyunlar genel olarak çiftlik oyunları olarak isimlendirilir. Köy yaşamına ilgi duyan, tarlasını ekip mahsülünü hasat etmek isteyen, kendi ektiği organik ürünleri tüketmek isteyenler için bu oyunlar ilgi çekici olarak görülmektedir. Sosyal medya hesapları üzerinden de oynanabilen ve son versiyonu ile tüm çiftlik oyunlarını geride bırakan en önemli uygulama Bizim Çiftlik oyunudur. Bizim Çiftlik sayfasından da benzeri versiyonunu oynayabileceğiniz bu oyun ile artık kendi çiftliğinizi çekip çevirebileceksiniz. Çiftlik işletmek isteyenler için geliştirilimiş olan bu oyun ile bir anda kendinizi tarlanızda çiftçi olarak bulabileceksiniz. Veya hayvan ahırında veya kümeste inek veya tavukların arasında süt sağıp yumurta toplayacaksınız. Bizim Çiftlik Sahil oyunu ile birlikte güzel deniz manzaralı çiftliği işletebileceksiniz.
Bizim Çiftlik veya Büyük Çiftlik gibi oyunların bütününde hayvan ahırı veya çiftlik hayvanları en çok tercih edilen oyunlar olarak göze çarpmaktadır. Hayvan ahırlarından da en çok tercih edilen inek veya koyun ahırları olmaktadır. Koyun ahırında koyunları besleyip onların sütünden ve özellikle yününden istifade edebilirsiniz. Bir bakmışsınız kendinizi koyun berberi olarak buluvermişsiniz. Elbette koyun oyunları sadece belirttiğimiz oyunlar dahilinde sunulmamaktadır. Harici olarak sadece koyun oyunu olarak sunulan oyunlarda mevcuttur. Koyun Oyunları sayfasında bununla ilgili onlarca oyunu bulabilirsiniz. Örneğin, koyun berberi oyunu ile koyunlarınızı besleyip onların yünlerinin uzamasını sağlayabilir, yünlerini kırparak onlardan iplik elde edebilir ve nihayet iplikler ile dokuma elde edebilirsiniz. Çizgi film kahramanı Koyun Shaun ile de eğlencenize yeni bir boyut da kazandırabilirsiniz. Daha fazlasını oynamak için belirttiğimiz koyun oyunları sayfası size yeni oyun ve olanaklar sunacaktır diye tahmin ediyoruz.
İnek ahırında inek beslemek, at çiftliğinde atlar ile yarış yapmak, pony çiftliğindeki midillilerin bakımını üstlenmek, tavuk çiftliğinde tavukları besleyip yumurta elde etmek, çiftliklerin vazgeçilmez hayvanları kedi veya köpekler ile güzel vakit geçirmek isterseniz sizlere www.ciftlikoyunu.com.tr sitesini tavsiye ediyoruz. Çiftlik Oyunları oynamak için kendinize bir şans verin ve belirttiğimiz adreste aradığınızı bulun istiyoruz. Zira birçok kategoride yüzlerce çiftlik oyunu ile çok eğleneceğinizi tahmin ediyoruz. Popüler çiftlik oyunlarının yanı sıra çiftlik hayvanlarının oyunları için Çiftlik Oyunu sitesi bir numara...

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.