Ülkücü Medya

DUDAK DOLGUSU TASARIMI

Dişiliğin ifadesi ve gençliği masumiyeti olarak görülen dudaklar, özellikle kadınlar için çok önemlidir.

Dudak Dolgusu Tasarımı

02 Ocak 2018 Salı 23:16

Makyaj ile dudaklarını daha dolgun göstermek isteyen kadınlar, makyajsız da dudaklarının daha dolgun olmasını istemektedirler. Yaşın ilerlemesi ile dudaklar daha da incelmeye başlamaktadır.

Özellikle görselliğe önem veren kişiler, yüz görüntüsünü en çok etkileyen unsur olan dudakları konusunda oldukça hassastır. Dudaklarının kırışmasını istemeyen ve normalden daha dolgun görünmesini isteyen kişilerin son dönemlerdeki popüler tercihlerinin başında dudak dolgusu işlemleri gelmektedir.

Dudak dolgusu ile ilgili ayrıntılı bilgiler Gökhan Haytoğlu web adresinde anlatılmıştır. Dudakları doğuştan ince olan ya da yaş ilerlemesi nedeni ile dudakları incelen kişiler, bu durumdan rahatsız olmaya başladıklarında dudaklarını dolgunlaştırmak ve kalınlaştırmak için dudak dolgusu yöntemini tercih ederler.

Dudak Dolgusu İşlemleri

Operatör Doktor Gökhan Haytoğlu’nun adresi olan https://www.gokhanhaytoglu.com/dudak-dolgusu.htmlsitesinde dudak dolgusunun bütün aşamaları anlatılmıştır. Çağlar boyunca kadın estetiğinin en önemli simgesi olan güzel dudaklar, yapılan işlemler ile daha da güzel hale getirilmektedir.

Dudakların hacim kazanarak daha güzel görünmesini sağlayan dudak dolgusu işlemlerinde insan doğasına uygun olan hyalüronik asit kullanılmaktadır. Cerrahi bir müdahale gerektirmeyen bu yöntem, Gökhan Haytoğlu tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Uygulama öncesinde varılmak istenen sonuç hekim ile hasta arasında konuşularak bir karara varılır. Bu kararda, kişinin dudak yapısı ve şekli etkili olmaktadır. Dudak dolgusu işleminden 1 hafta önce besin katkılarının ve ilaç alımlarının kesilmesi istenmektedir. Bu sayede işlem sonrasında meydana gelebilecek olan morarmaların önüne geçilmektedir.

Lokal anestezi etkili bir krem uygulandıktan sonra enjektöre alınan dolgu maddesi, dudakta gerekli olan ve önceden belirlenen yerlere enjekte edilir. Ortalama olarak 20 dakika da bitirilen dudak dolgusu işlemi ile 6 – 12 ay süre boyunca kalın ve dolgun dudaklara sahip olmanız mümkündür. Dudak estetiği için en doğru adres olan Gökhan Haytoğlu ile iletişime geçebilir ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Seoinno Reklamcılık Ve Bilişim Hizmetleri

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.