Ülkücü Medya

ÇAM YARMASI İZLE 2017 HDFİLMPANOSU.COM

Murat Kepez adın da ki yönetmenin üstlenmiş olduğu film cidden uzun zamandan beri vizyona girmesi beklenen bir filmdir.

Çam Yarması izle 2017 Hdfilmpanosu.com

18 Nisan 2017 Salı 19:19

Murat Kepez adın da ki yönetmenin üstlenmiş olduğu film cidden uzun zamandan beri vizyona girmesi beklenen bir filmdir. Filmi halen beklemek de olan çok sayı da kişi vardır. Ama bizler o kişileri daha çok bekletmek istemiyoruz. O yüzden de filmi bir an önce sizler ile paylaşmak istedik. Film çok sayı da kişinin aklı dengesini bozacak şekil de meydana gelmiştir. Ortaya çıkan her şey farklı bir durum gibi görünse de farklılık gösteren her şeyin farklılık ile ilişkisi cidden de vardır. Lafı fazla uzatmadan filmin içeriğini kısa bir şekilde de olsa sizlere sunacak olursak. Çam Yarması izle film de Türkiye gibi kendi memleketimize gelen uzaylılar vardır.

Bu uzaylılar uzay gemisini park ettikten sonra ülkeye ayak basar Bu uzaylıların geleceği daha önceden belli olduğu için bir karşılama töreni yapılır. Kolonya kasabasına iniş yapan uzaylı yerel halkın büyün sevgisiyle karşılanır. Bu uzaylı Türkçe konuşuyor olsa da konuştuğu her şeyin ilk başlar da güzel olması kasaba halkının ilgisini çekmiştir. Kasaba halkının başında ki adam ise onunla konuşmaya başladığı zaman işler cidden farklılık ile karşı karşıya kalır. Çam Yarması full izle çünkü Ancak bir kaza olur ve kutlamalar sırasın da uzay mekiği yerle yeksan olur.

Çünkü patlatılmış olan top uzay aracına çarpar. Bu andan sonra da uzaylı bu duruma o kadar çok sinirlenir ki her şey farklı bir amaç gibi görünür. Çünkü uzaylı artık dünya da yaşamak zorun da olduğunu anlamıştır. Kolonya da bir müddet konaklamak zorun da kalan uzaylı ile yerel halkın arasında da kahkaha dolu bir macera başlar. Bu macera güzel bir şey gibi düşünülüyor olsa da düşünülen hiç bir şey güzel değildir. Film izle çünkü bu durum altın da elde edilen tüm bilgilere karşılık olarak da farklılık gösteren uzaylı vardır. Bu kasaba başkanı ile irtibat haline girdiği zaman bu ikili arasın da büyük boyutlu bir kavga çıkacak. Sonrasın da komedi dolu anlar sizleri beklemektedir. Hdfilmpanosu.com filmi izleyen herkese şimdiden canı gönülden iyi seyirler diler.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.