Ülkücü Medya

BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTESİ

Genle için açık bir kapı olan Bosna Hersek Üniversitesi bütün ön lisans programları ile gençleri beklemektedir.

Bosna Hersek Üniversitesi

04 Mart 2017 Cumartesi 18:14

Genle için açık bir kapı olan Bosna Hersek Üniversitesi bütün ön lisans programları ile gençleri beklemektedir. Türkiye’de üniversite sınavları sonuçlarına göre belirlenen hayat düzeninizin ne kadar zor kurulacağınız herkes bilmekte. Dershaneler para tuzağına dönmüşçesine öğrencilerin sınavlarına hazırlanmasında engel olmakta. Parası ola okuyabilmekte. Olmayan ise varsa kapasitesi belki bir yerlere yerleşmekte. Tabi bu sizin istediğiniz bölüm ya da okul olmayacağından okulu bitirdiğinizde başka taraflara yönlenmek istediğinizde hiçbir şey elinizde kalmayacaktır. Yaşınızın da ilerlemesi nedeni ile yapacaklarınız sınırlı olarak hayat içinde size sunulur. İşte olumsuz bu hayat şartlarını ortadan kaldırmak için gelin Bosna Hersek Üniversitesi içinde istediğiniz bölümü seçerek hayata dolu dolu bakın. Sınavlardan korkarak ya da bıkkınlık duyarak geçireceğiniz yıllarınızı kaybetmek yerine hemen kayıt yaptırarak üniversiteye şartsız başlayabilirsiniz.

Üniversitelerimiz eğitim olarak sizin ülkenizde işinize yarayacak kapasite de eğitim vermektedir. Her bölümün kendine özel branşları ve ön lisans projeleri vardır. Tıptan öğretmenliğe, mimarlıktan güzel sanatlara kadar her bölüm deneyimli akademisyenler tarafından verilmektedir. Puan almadan gireceğiniz bölümler için ayrıca sınavda olmanıza gerek yoktur. Dünyadaki bütün okulların seviyesinde verilen eğitim uluslararası diplomalar ile sizi mutlu edecektir. Fakültelerimiz için lise mezunu olmanız yeterlidir. Bosna Hersek Üniversitesi eğitimde kendini ispatlamış ve yetiştireceği öğrencileri ile yurt dışında oldukça faal işler yapabilmelerine imkânlar sunmuştur. Eğitim almanız yanında geçireceğiniz onca zaman içinde iyi dostluklar kurabilirsiniz. Hayatınız için dönüm noktası olan üniversiteler arkadaşlıkların ve ömür boyu taşıyabileceğiniz dostlukların kapısını aralamaktadır. Üniversite ortamında yapacağınız her iş sizi geliştirecek ve güçlü karaktere sahip olmanız destekleyecektir.

Bosna Hersek Kayıt İşlemleri

Kalacağınız yeri eğer kayıt yaptıracaksanız üniversitemiz kendi bünyesinde siz gelemeden sizin için yer gösterebilecektir. İnternetten yapabileceğiniz başvurular sonrasında kalacağınız yer için size resimler ve adresler gönderilerek beğeninize sunulmaktadır. Tutacağınız özel evlerden başka üniversitelerimizin yurtları ve kampüsleri bulunmaktadır. Uygun fiyatlarda tutacağınız yurtlarımız güvenlik sitemi açısından korunaklı ve yabancı duygusu vermeyecek kurumlardır. Her öğrenciye verilen değerin gerçek adını burada anlayabilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitesi donanımlı çalışma alanları, farklı dili ile hayata avantajlı olarak başlamanızı sağlayacaktır. Nasıl gideceğinizi, neler yapabileceğinizi, şartlarını, eğitim alanlarını, fiyatlarını Euro Star aracılığı ile öğrenebilir ve yakından takip edebilirsiniz.

Sizi kendi aileniz gibi kucaklayacak olan danışmanlarımız sayesinde yabancılık çekmeden Saraybosna’ya hemen alışabilirsiniz. Büyük bir şehir olması nedeni ile ve yurt dışına henüz ilk defa çıkacaklar için aileler tedirgin olacak durumlar sergileyebilir. Ancak gençlerin kendileriniz geliştirmeleri ve güven duyabilmeleri için aslında gerekli olan ortamları görmeleri gerekmektedir. Burada sadece eğitim değil hayat şartlarına da nasıl alışılacağı öğrenilmektedir. Tek başına kalmak yalnızlık değildir. Kendi kendine her şeyi görerek, anlayarak öğrenmektir. Bırakın çocuklarınız kendi geleceklerini kurabilmekte özgür olsunlar.

Offical Website : http://www.travnikuniversitesi.com

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.