Ülkücü Medya

BOLDİXİL ŞAMPUANIN SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ETKİSİ

Günümüzde en çok yaşanan durumlardan bir tanesi saçların dökülmesidir. Saç dökülmesi kadın ve erkeklerde sıklıkla görülen bir problemdir.

Boldixil Şampuanın Saç Dökülmesine Karşı Etkisi

26 Kasım 2017 Pazar 19:09

Günümüzde en çok yaşanan durumlardan bir tanesi saçların dökülmesidir. Saç dökülmesi kadın ve erkeklerde sıklıkla görülen bir problemdir. En büyük aksesuar olan saçlar, stres, yaşam kalitesi ve genetik problemler gibi sebepler ile dökülebilir. Saç dökülmesini durduran ve yeniden saç çıkmasını sağlayan boldixil şampuan, oldukça etkili bir ürün olduğu için çok fazla kullanıcıya ulaşmıştır.

 Boldixil Şampuan Etkisi

  • Saç derisi tarafından kolay emilebilen bir yapısı vardır. Bu sayede gösterdiği etkilere en hızlı şekilde ulaşılabilir.

  • Saç kıran hastalığına karşı faydalı bir etki gösterir. Saçın tekrar çıkmasına yardımcı olur. Fakat kullanımdan önce bir uzmana danışmakta fayda vardır.

  • Dökülmeyi azaltarak saçların yoğunlaşmasına katkıda bulunur.

  • Saç tellerinin azalmasının önüne geçerek tekrar artmasını sağlar.

  • Saç dipleri havasız kaldığı sürece, saç dökülmeye devam eder. Havasız kalmasının sebebi ise saç köklerinin yağ ile kaplanmış olmasıdır. Bu ürün, saç köklerindeki yağlı tabakayı ortadan kaldırarak saç köklerinin hava almasını sağlar. Hava aldığı sürece saç dökülmesi son bulur.

  • Saç köklerine nüfuz etmesine karşın hormonlarda bir bozukluk yaratmaz.

Kullanım Koşulları ve Doğallık

Duş esnasında kullanılan şampuanlar gibi bir kullanıma sahip olan boldixil şampuan kullanıcı yorumları, duş esnasında saça uygulanmaktadır. 2-3 dakika saçta bekler ve eller ile saç köklerine bir masaj yapılır. Bu işlemlerden sonra saçlara güzel bir şekilde durulama yapılmalıdır.

%100 doğal ve zararsız malzemelerden yapılan boldixil, dermatologlar tarafından gerekli testler yapılarak piyasaya sürülmüştür. Kara sarımsak özü, minoxidil ve ginseng gibi maddeler bu şampuanı oluşturmaktadır.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.