Ülkücü Medya

BEBEK SEPETİ VE BEBEK YATAKLARI

Bebek Sepeti ve Bebek Yatakları

Bebek Sepeti ve Bebek Yatakları

05 Temmuz 2017 Çarşamba 17:40

Bebeğinizin doğduğu andan itibaren yatacak konforlu bir yatağa, biberon, emzik, bebek bezi, pişik kremi, şampuan gibi bakım ve beslenme malzemelerine, kıyafetleri için dolaba, bebek arabasına, oto koltuğuna ve daha bir çok şeye ihtiyacı olacaktır. Bunların bir kısmı daha ilk günlerde gerekli olacak, bir kısmı ise büyüdükçe gerekli olacaktır. İlk kez bebek sahibi olacaksanız ihtiyaçlar konusunda yeterli bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Alışveriş listenizi eksik hazırlayabilir ve eksik alışveriş yapabilirsiniz. Tüm ihtiyaçları kapsayan bir alışveriş için sadece anne bebek ürünlerinin satıldığı mağazaları tercih edebilirsiniz. Ayhan Çocuk anne bebek mağazası size eksiksiz bebek alışverişi yapma imkanı sunuyor. Bebeğiniz için gerekli olacak her şeyi internet mağazamızda bulacaksınız.

Bebeğinizin odası için öncelikle karyola, dolap ve şifonyerden oluşan bebek odası takımı alabilirsiniz. Yeni doğan bebekler ilk aylarını sürekli uyuyarak geçirir. Daha sonra uyku süreleri azalsa da uyku bebeklerin en önemli ihtiyacıdır. Sakin ve huzurlu bir uyku için ise doğru yatak seçimi çok önemlidir. Bebeğiniz için yatak almak istediğinizde birçok alternatifle karşılaşırsınız. 2- 3 yaşına kadar karyoladan çok bebek sepeti, bebek beşiği ve park yatak gibi yataklar bebek için daha uygundur. Sepet ve beşiklere bebeği yatırmak, yattığı yerden almak daha kolaydır. Bebek sepeti kenar korumalıklarıyla bebeğin düşmesini önler. Üzerinde bulunan cibinlik bebeği tozdan ve sineklerden korur. Sallanma özelliği vardır ve bebekler sallanarak daha kolay uykuya geçer.

Sepet ve beşikler tekerlekli olduğu için evin diğer odalarına rahatça götürülebilir. İlk aylarda bebek sık sık uyanır ve süt emmek ister. Ama geceleri sık sık bebeğin odasına gitmek anne için oldukça zordur. Bebek sepetini yatak odasına aldığınızda bebeğinizi kolayca emzirebilirsiniz. Bebek sepetine, beşiğine veya karyolasına konacak bebek yatakları ise ortopedik özellikli olmalı, terletmeyen, anti alerjik, anti bakteriyel özellikte olmalıdır. Bebeğinizin sağlığı ve konforu için kaliteli ürünler tercih etmelisiniz. Ürünlerin kalite belgesi ve garanti belgesi olmasına dikkat etmelisiniz. Tüm bu özelliklere sahip bebek yataklarını, bebek sepeti ve beşiklerini Ayhan Çocuk internet mağazamızda bulacaksınız. Kaliteli, konforlu ve şık ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.