Ülkücü Medya

AVRUPA RÜYASI

Otobüse binip karış karış Avrupa’yı gezmek gibi bir hayaliniz varsa o zaman bu yazımız tam da size göre olacak şimdi koltuğunuza sıkı sıkı tutunun.

AVRUPA RÜYASI

27 Aralık 2017 Çarşamba 13:21

Heyecan mı arıyorsunuz yoksa macera mı? Ya da ikisini birden mi istersiniz?

Avrupa turu kapsamında gidebileceğiniz en güzel yerler ve konforlu konaklamalar… Kısaca genç ya da kendini genç hissedenlerin tercihi olacak bir tur programı sizi bekliyor…

Otobüsle Avrupa turu insanın yaşamak istediği en güzel keyiflerden bir tanesi. Hani derler ya bir insanı tanımak için onunla yolculuk etmelisiniz. Eminim ki tur dönüşünde yeni bir aileniz olacak. Bu aile sizde öyle kalıcı bir etki yaratacak ki bir daha ki tur için yeniden şansınızı denemek isteyeceksiniz. Turu tercih edenlere baktığımız da genelde genç öğretmenleri görüyoruz.

Otobüs içerisindeki yolcuların genç, tur ekibinin dinamik olması gezi boyunca hep daha iyisiyle karşılaşmanızı sağlıyor.

Daha fazla ülke... Daha fazla şehir… Daha fazla sürpriz…

Yurtdışı turları genellikle ilk gün güzel sonraki günlerde sönükleşmeye başlar. Otobüsle Avrupa turunda ise ilk gün heyecanını turun sonuna kadar yaşarsınız. Bir müddet sonrasında otobüsün eviniz, yolcularında aileniz olduğunu görürsünüz. Fakat bu demek değil ki sürekli seyahat ediyorsunuz. Avrupa’da şehirler birbirine çok yakın dolayısıyla iki saat arayla farklı bir ülkeye geçebiliyorsunuz. Bu da turunuzun yalnızca otobüsle seyahat olmadığını aynı zamanda dünyanın en güzel yerlerini görebilmek için çok zamanınızın olduğunu gösteriyor.

Avrupa Rüyası tüm bu olanakları size sağlayan firma. Yukarıda bahsetmiş olduğum tüm şartları ve eğlenceli gezi ortamını size sunuyor.

Her tura katılmak için başvuru yapabilirsiniz ama bu her tura katılabileceğiniz anlamına gelmiyor. Yani otobüsün koltukları sınırlı olduğu için yolcularında tekrar katılım için şanslı olması gerekiyor. Bu arada hatırlatalım bu tur sayesinde 20 gün 18 ülkeyi ekonomik bir fiyata geziyorsunuz. Üstelik Avrupa rüyası yolcuları için alternatifleri de geniş tutmuş Avrupa Rüyası Eko, Avrupa Rüyası Plus, İskandinav Rüyası ve Britanya Rüyası turları var.

Siz hangi ülkelere gitmek istiyorsanız o tur programına katılım için başvuruyorsunuz. Ya da bir tur için farklı diğer tur için farklı bir tercih yapabiliyorsunuz.

Unutmayın her rota da bir sürpriz… Her rotanın da kendine has güzellikleri var…

#koltuğukaptırma

https://www.avruparuyasi.com.tr/

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.