19 Ağustos 2017
  • İstanbul27°C
  • Ankara28°C
  • Yozgat28°C
  • İzmir33°C
  • Adana32°C
  • Bursa31°C

ARAÇ İÇİ GECE GÖRÜŞLÜ KAMERALAR

Arabanız varsa ve sürekli seyahat ediyorsanız ve bir araç kamerasına ihtiyacınız varsa o zaman kaliteli ve güzel görüntü yakalama özelliği olan bir kamera tercih etmelisiniz. Hd araç kameraları ile yolları artık net bir şekilde kayıt edebileceksiniz.

Araç içi gece görüşlü kameralar

28 Mart 2017 Salı 14:56

Araç içi kamera hd kamera

Arabanız varsa ve sürekli seyahat ediyorsanız ve bir araç kamerasına ihtiyacınız varsa o zaman kaliteli ve güzel görüntü yakalama özelliği olan bir kamera tercih etmelisiniz. Hd araç kameraları ile yolları artık net bir şekilde kayıt edebileceksiniz. Bir kaza anında hangi tarafın suçlu olduğunu kimin kusurlu olduğunu rahat bir şekilde bulabileceksiniz. Ayrıca uzun yol yapıyorsanız da yolda gördüğünüz güzel yerleri paylaşmak isterseniz kaliteli görüntü alan araç kameralarından alacağını görüntüleri paylaşabileceksiniz.

Araç içi kamera tercihlerinizde kaydedilecek görüntünün kalitesi çok önemlidir. Bunun için 720p veya 1080p görüntü kaydetme özelliği olan bir kamera tercih edebilirsiniz. Ayrıca bazı modellerde bulunan flashlı fotograf çekme özelliğini de kullanarak istediğiniz anlarda video kaydı yerine fotograf da alabiliyorsunuz. Elinizde ki kumanda ile rahat bir şekilde yönetilebilen araç içi kamera ile gördüğünüz her anı fotoğraflayabilir veya video olarak görüntü alabilirsiniz.

Araç içi kamera hd olarak görüntü alabildiğinden dolayı bu videolardan fotoğraflar da alabiliyorsunuz. Üstelik aracınızın yanında değilken ve kontak kapalıyken dahi isteğinize bağlı olarak görüntü kaydı alabiliyorsunuz. Bu kaydı almak için aracın önünde bir şeylerin hareket etmesi yeterli oluyor. Üzerinde bulunan hareket sensörü harekete duyarlıdır ve kameranızı devreye sokarak o an yaşananları tekrar kaydetmeye başlamaktadır.  Araç kamerası tercih edecekseniz ve konu hakkında bilginiz yeterli değilse internet sitemizde bulunan numaralı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz aynı zamanda da müşteri hizmetlerinde ki arkadaşlara kamera konusunda sorular sorabilir veya yardım isteyebilirsiniz. 

gece--goruslu-kamera-1.jpg

 

Araç kamerası hd gece görüşlü

Araç kameraları ülkemizde yeni yeni yayılmaya başlamış olsa da uzun bir zamandan beridir bir çok ülkede zorunlu olarak kullanılmakta olan bir sistemdir. Bu kameralar sayesinde bir çok şeyin önüne geçilmiş durumdadır. Ülkemizde ise zorunlu bir uygulama olmamasına karşın yakın gelecekte ülkemizde de zorunlu olarak her araçta araç kamerası bulundurulması uygulamasına gidileceği düşünülmektedir. Siz de o zamanlara şimdiden hazırlık yapmak isterseniz hemen bir araç kamerası satın alın. Araç kamerasının zorunlu olmasının nedeni ise herhangi olası bir kaza anında hangi tarafın kusurlu olduğunun anlaşılabilmesi adına zorunlu hale getirilmiştir. Bu durumda gerçek kusurlu kişi anlatılanlara bakılarak değil de direk görüntüler incelenerek belirleniyor.

Araç içi kamera alırken de alacağınız kameranın gece görüş özelliğinin olmasına özen göstermeniz önerilmektedir. Gece sürüşlerinde gece görüşü olmayan kameralar hiçbir şekilde görüntü sağlamadıklarından dolayı etraf görülmez ve karanlık olarak bir video kaydı alırsınız. Ayrıca araç kameralarında bulunan hareket sensörü sayesinde siz araç ile hareket etmiyorsanız dahi aracınızın etrafında bir hareket algılandığı zaman araç kameranız devreye girmekte ve görüntü kaydı almaya devam etmektedir. Böylece siz aracınızın uzağındayken bile gözünüz arkada kalmayacak her han arabanızın başına bir şey gelirse o kişileri bulabileceksiniz.

Gece görüşlü hd araç kamerası farklı şekillerde bulunabilmektedir. Bunlardan bazıları vantuz ile cama tutturulan modellerken bazıları ise dikiz aynasına asılan modellerdir. Aynalı bir model olan bu kameraların üzerinde ekran da bulunuyor ve görüntü kaydederken kaydedilen görüntüyü sizlere de gösterebiliyor.

Gece görüşlü araç kamerası

Gece görüşlü araç içi kamera almak istiyorsanız eğer ve kameralardan iyi bir şekilde anlamıyorsanız kendi başınıza bir alım yapmamanızı öneririz. Bunun nedeni ise çok çeşitli olan araç içi kameralar aynı zamanda kalite kalite de ayrılmaktadır. Kamera konusunda bilgisi olmayan kişiler uygun fiyatlara ya da pahalı fiyatın iyi olduğuna inanarak alışveriş yapmaktadırlar. Bu durumlarda kişiler mağdur olabilmektedirler. Yüksek fiyatlara satılan fakat güzel bir performans sağlamayan güvenlik kameralarını alarak paranızı çöpe atmamanızı öneririz.

Güvenlik kamerası almak istiyorsanız kaliteli bir markayı almanızı öneririz. Kaliteli kameralar konusunda destek almak için ise bizimle iletişim kurabilirsiniz. Araç kamerası siparişini internet üzerinden vererek daha uygun fiyatlara daha kaliteli ürünlere sahip olabiliyorsunuz. Ürün http://www.gecegoruslukamera.gen.tr adresinde mevcuttur. Gece görüşlü araç içi kameraları diğer kameralardan ayıran en büyük özelliği ise gece görüş özelliğidir bu kameraların ön taraflarında çeşitli sayılarda led ışıklar bulunuyor. Bu ledlerin sayıları arttıkça çevreyi aydınlatma oranları da artıyor bu sayede de daha net bir şekilde video kaydı alınabiliyor.

Gece görüşlü araç içi kamera siparişini internet üzerinden vermek bir çok kişi için korkutucu olsa da güvenilir sitelerden alışveriş yapmak hep cebinizi korur hem de uzman kişilerden fikir alarak kamera konusunda yardım alabilirsiniz. Unutmayın gece görüşlü araç kamerası almak istiyorsanız eğer kameranın çözünürlüğüne dikkat edin. Ve en düşük olarak 720p görüntü kaydı alan kameraları tercih edin.

 

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.