Ülkücü Medya

AKP'Lİ TUĞRUL'A ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN TOKAT GİBİ CEVAP

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un İstanbul’da bir toplantıda "Bu millet dardaysa, memleketimizin bize ihtiyacı varsa biz elimize silahımızı alırız, gerekirse de savaşırız" demişti.

AKP'Lİ TUĞRUL'A ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN TOKAT GİBİ CEVAP

06 Nisan 2017 Perşembe 19:13

Klavuz’un bu sözlerini Ahmet Hakan’ın sunduğu, "Tarafsız Bölge" programında değerlendiren Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Olcay Kılavuz'a hitaben "boyun uzun aklı kısa" gibi alaycı bir üslup kullanmış ve Klavuz’u şu sözlerle eleştirmişti: "Bir çocuk geçende çıkmış. Benim tabancam var filan. Aslanım hangi ülkenin malını beline taktın bilmem ama o tabancayla olmuyor. Çocuğun yani senin boyun moyun uzun ama demek ki aklın yok o kadar. Çirkin bunlar bir makam tutan adam 'ben silahlanırım filan... Ayıp ayıp..." 


Tuğrul Türkeş’in Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz hakkındaki sözlerine Ülkü Ocakları twitterde yaptıkları gündem çalışması ile çok ağır cevap verdi. 

 

Paylaşılan tasarımlar arasında “ Başbuğum rahat uyu, milyonlarca OCAKLI evladın Tuğrul’dan daha TÜRKEŞ... “ ve “Biz Vatanımızın Bekası İçin Kalem Tutmayıda Silah Alıp Savaşmayıda Başbuğ Türkeşten Öğrendik, sen davayı satmayı kimden öğrendin “ yazıları dikkat çekti.


“KocamanBir HiçsinTuğrul” tagı ile Tuğrul Türkeş’e cevap veren Ülkü Ocakları sosyal medya ekibi mensubu gençler, Tuğrul Türkeş’e sosyal medyadan ağır cevaplar verdi.

İşte O Paylaşimlar

2.fw.png3.fw.png4.fw.png

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.